مدل کاپشن اسپرت دخترانه

تعداد مطلب: 29

کلکسیونی جذاب و شیک ازانواع مدل کاپشن اسپرت دخترانه

با فرارسیدن فصل زمستان ویترین تمامی فروشگاه ها رنگ و لعاب متفاوت پیدا می کند . مغازه ها پرمی شود از انواع لباس های زمستانی . از انواع کت و کاپشن گرفته تا شال و کلاه و غیره . تمامی افراد با رده های سنی و شخصیت های متفاوت حتما به دنبال یک دست لباس مناسب برای زمستان خود خواهند بود .

در این بین معمولا دختران جوان بیش از باقی افراد به دنبال یک استایل خاص خواهند بود . اغلب دختران جوان استایل اسپرت را به استایل رسمی ترجیح می دهند چرا که استایل اسپرت ویژگی های خاصی دارد که بیشتر مورد پسند دختران جوان است .

بسیاری از خانمهای مسن تر نیز با استفاده از یک استایل اسپرت به دنبال کم تر نشان دادن سن خود هستند .

یکی از مهم ترین مدل لباس های زمستانی کاپشن می باشد مدل کاپشن دخترانه اسپرت تنوع شکل و رنگ بندی بالایی دارد .

تفاوت یک مدل کاپشن دخترانه اسپرت با یک مدل کاپشن رسمی

در گذشته فرق بین یک استایل رسمی و اسپورت کاملا مشخص بود . یک استایل رسمی مناسب یک فضای رسمی و یک استایل اسپرت مناسب ورزش کردن بود . اما با تولید انبوه و تغییر شکل و ساختار لباس ها این قضیه دچار ابهام شد که دقیقا به چه استایلی اسپرت گفته می شود .

در مدل کاپشن دخترانه اسپرت معمولا از رنگ شادتر استفاده می شود در حالی که اغلب در یک استایل رسمی رنگ های مشکی ، سورمه ای و خاکستری رنگ های پایه محسوب می شوند .

لباس های رسمی اغلب از پارچه های با جلوه ی بیشتر و دوخت منتظم تری استفاده می شود ولی در لباس های اسپورت جنس پارچه معمولی تر است . که اغلب روی لباس از مارک های ورزشی نیز استفاده شده . در یک مدل کاپشن با دوخت اسپرت هرگز توقع داشتن آستر و یا لایه های داخلی نداشته باشید چون قرار است با این مدل لباس احساس راحتی کاملی داشته باشید .

در م دل کاپشن با دوخت اسپرت گاهی شمایل ظاهری غیر متعارف دارد . مانند امکان دوخت جیب در هر جای لباس به شکل وصله شده  و یا قرار دادن زیپ به شکل مختلف و در مکان مختلف . اما دوخت لباس رسمی به این شکل نیست و همه چیز در اصول خود باقی می ماند .

این مدل کاپشن معمولا گشاد و آزاد دوخته می شود . چراکه مدل کاپشن گشاد اسپرت دخترانه معمولا برای امور ورزشی تهیه می شود که فرد باید آزادی عمل لازم را داشته باشد . اما در لباس رسمی معمولا به صورت اندامی و تنگ تر دوخته می شود . برای افرادی که در یک اداره ی رسمی کار می کنند و نیازی به آزادی عمل زیادی ندارند استایل رسمی بهترین انتخاب خواهد بود .

در مدل کاپشن رسمی بهتر است فقط از یک شلوار پارچه ی هم رنگ با کاپشن استفاده شود . ولی در مدل کاپشن اسپرت دخترانه می توان با انواع شلوار جین و یا کتان ست کرد . البته استفاده از یک کیف کوله پشتی هم می تواند فکر خوبی باشد .

استفاده از مدل کاپشن اسپورت رنگی دخترانه و ست کردن آن با یک دامن و یک نیم بوت چرمی نیز می تواند یک استایل مناسب برای مهمانی باشد .