مدل کاپشن بارانی زنانه

تعداد مطلب: 28

ژورنالی از زیباترین مدل کاپشن بارانی

اغلب با شروع فصل پاییز و بارندگی های فصلی به دنبال تهیه ی یک مدل لباس که بتواند شما را از بارش باران در امان نگه دارید هستید . همچنین ساکنان برخی مناطق مانند شهرهای شمالی کشور حتما باید یک مدل کاپشن بارانی مناسب در کمد لباس خود داشته باشند . ذاتا در خرید یک کاپشن بارانی باید بدانید که چه انتظاری از یک بارانی دارید ؟ یک کاپشن که فقط بتواند از خیس شدن شما جلوگیری کند و یا یک کاپشن که علاوه بر محافظت در برابر باران بتواند بدن را از سرما نیز محافظت کند .

وجه تشابه تمام مدل کاپشن بارانی کلاه دار و ضد آب بودن آن هاست چرا که کم ترین توقعی که از مدل کاپشن بارانی داریم نگه داری بدن به خصوص سر از باران است.

جذابیت و زیبایی در انواع مدل کاپشن بارانی

اولین مدل کاپشن بارانی، فقط مخصوص هوای فقط بارانی است . با نوعی الیاف مخصوص پلاستیکی که بسیار شفاف هستند دوخته می شود .این لباس ها تنها کاربرد ضد باران دارند و گرمای چندانی برای بدن ایجاد نمی کند . استفاده از آن در خانمها معمولا مرسوم تر از آقایان است . برخی از این مدل کاپشن شفاف بارانی طرح های ظریفی دارند که حتی می تواند مناسب پوشیدن یک مجلس و یا مراسم رسمی نیز باشد . اما نکته ی مهم در خرید مدل کاپشن شفاف بارانی این است که در اثر برخورد با کوچکترین وسیله ی تیزی به راحتی دچار پارگی می شود . همچنین اغلب بر اثر شست و شو در ماشین لباسشویی زیبایی و حالت اولیه ی خود را از دست می دهد .این مدل در طرح های متنوع کوتاه ، بلند و شنل تهیه می شود. همچنین رنگ بندی های متنوعی دارد .

نوع دیگر مدل کاپشن بارانی با پارچه های براق دوخته می شوند ، اغلب بدون آستر هستند. برای استفاده در فصل سرما مناسب نیستند و فقط برای مناطق گرمسیری که بارش باران زیادی دارند کاربرد دارد . اغلب کلاه دار هستند و رنگ بندی متنوعی در بازار وجود دارد . این مدل کاپشن براق بارانی نیز در خانمها معمولا پرطرفدار تر هستند .

اما مهمترین مدل کاپشن بارانی که بادگیر نیز نامیده می شوند ضخامت بالایی دارند و برای استفاده در مناطقی هستند که علاوه بر برودت بالای هوا بارش برف و باران امری روز مره است. در مدل کاپشن بادگیر بارانی اغلب از خز برای دور کلاه ، دور آستین و یا دور یقه استفاده می شود . تا علاوه بر جذاب بودن این مدل بتواند گرمای مطلوب تری برای بدن ایجاد کند .

اگر جزو افرادی هستید که ساده ترین مدل لباس را همیشه مد نظر دارید باید بدانید نوعی از کاپشن بارانی مطابق سلیقه ی شما نیز وجود دارد . مدل کاپشن ساده بارانی که از آستر های پشمی و یا خزدار استفاده می شود و نه تنها گرما بخش است بلکه در رویی آن از پارچه های ساده و دوخت ساده نیز استفاده می شود .

قیمت انواع مدل کاپشن بارانی

با ارائه ی تمام مدل های گفته شده باید بدانید اگر برای خرید یک مدل کاپشن بارانی هستید قیمت یک مدل کاپشن شفاف بارانی بسیار کمتر از کاپشن بارانی بادگیر است اما در عوض گرمای زیادی برای شما نخواهد داشد . در این بین خرید یک کاپشن ساده بارانی هم هزینه ی مناسب تر و هم کارایی بیشتری خواهد داشت .