مدل کاپشن خزدار زنانه

تعداد مطلب: 22

جدید ترین مدل کاپشن خزدار 2020

با نزدیک شدن به فصل سرما یکی از اکسسوری هایی که لازمه ی این فصل است انواع کت ، کاپشن ، پالتوهای گرم هستند که بتوانند افراد را از باران و سرمای فصل زمستان در امان نگه دارد . اما در میان تمامی مدل های کاپشن ، پالتو ، کت و بارانی . کاپشن های خزدار یکی از انواع مدل هایی است که می تواند گزینه ی خیلی مناسبی برای استفاده ی افراد مختلف باشد .

مدل کاپشن خزدار بسیار متعدد است اما برخی موارد آن را می توان نام برد:

کاپشن کوتاه با خز دور یقه : استفاده از این نوع مدل کاپشن خز دار در دختران جوان مرسوم تر است . همچنین به دلیل خز استفاده شده دور یقه معمولا نیازی به استفاده از شال گردن وجود ندارد. همچنین باعث ایجاد جذابیت در چهره ی فرد می شود .

کاپشن کوتاه کلاه دار و خز دور کلاه : این کاپشن معمولا در جاهایی استفاده می شود که بیش از مناطق دیگر باران می بارد و باد سرد می وزد . این کاپشن ها به دلیل دارار بودن خز دور کلاه محافظ خوب سر در نگه داری از باد سرد و باران است .

کاپشن خزدار بلند : معمولا خانمها از مدل کاپشن خزدار که بلند هستند بیشتر استقبال خواهند کرد به دلیل اینکه استفاده از این نوع کاپشن نیازی به پوشش مانتو وجود ندارد .

کاپشن با خز به عنوان آستر : در این نوع از کاپشن ها از خز به عنوان آستر کاپشن استفاده می کنند . این مدل کاپشن خزدار معمولا بسیار گرم و استفاده از آن بسیار دلچسب است.

افراد به سبک جنسیت و مکان زندگی شکل متفاوتی از مدل کاپشن خزدار را انتخاب خواهند کرد .

مثلا آقایان مدل کاپشن خزدار کوتاه با دور یقه اسکی خزدار و یا کاپشن هایی با آستری خز استفاده ی بیشتری می کنند . مدل کاپشن خزدار که دور کلاه آن پوشیده از خز کامل باشد و یا کاپشن های با خز کوتاه و کم دور یقه انتخاب های دیگری است که معمولا آقایان از آن استقبال می کنند .

همچنین خانمها معتقند به طور کلی استفاده ازانواع مدل کاپشن خزدار بسته به شکل استفاده از خز در آن جذابیت بسیار زیادی به ظاهر آنها خواهد بخشید . به همین دلیل یکی از طرفداران اصلی این نوع کاپشن ها خانم ها هستند .

در شهرهای بسیار سردسیر از کاپشن هایی استفاده می کنند که داخل آنها خز به کار رفته باشد . و در واقع به جای آستر کاپشن خز استفاده شده باشد.

در شهرهای معتدل و با میانگین باران بیشتر از مدل کاپشن خزداری استفادده می شود که به صورت بارانی بوده و تا حد امکان علاوه بر گرم کردن فرد از نفوذ باران به داخل کاپشن جلوگیری می شود. همچنین به افرادی که در این مناطق زندگی می کنند پیشنهاد می شود که حتما از نوع کلاه دار این نوع کاپشن استفاده کنند تا چنانچه گرفتار باران شدید شدند به خوبی از آنان محافظت کند .

در شهر های گرم تر که حتی در فصل زمستان نیز از سرمای چندانی برخوردار نیستند از مدل کاپشن خزداری استفاده می شود که از یک لایه ی ضخیم و بدون آستر دوخته شده است . توضیحات