مدل کاپشن لی زنانه

تعداد مطلب: 30

شیک ترین مدل کاپشن لی زنانه 2020

کاپشن لی زنانه جزو معدود لباسهایی است که سالیان سال است در پشت ویترین مغازه ها وجود دارد . این جنس لباس اصولا همیشه جزئی از مد بازار هستند و طرفدراران همیشگی خود را دارند . کاپشن های لی بیشتر مورد توجه دختران نوجوان و خانمهای جوان است . شاید کمتر پیش بیاید که یک خانم مسن از یک مدل کاپشن لی زنانه به عنوان لباس گرم زمستانی خود استفاده کند .

علاوه بر این دلیل دیگر و مهم پرطرفدار بودن این جنس از لباس دوام و ماندگاری بالای این جنس است . شما ممکن از بعد از خریدن یکی از مدل های کاپشن لی دخترانه تا سال های سال از آن استفاده کنید بدون اینکه کوچکترین ضعفی در رنگ و جنس پارچه مشاهده کنید .

رنگبندی در مدل کاپشن لی زنانه

لباس های لی و به خصوص کاپشن لی رنگ بندی متفاوت و پرجلوه دارد . اما مرسوم ترین رنگ بندی که در کاپشن لی مورد استفاده قرار می گیرد رنگ آبی کم رنگ و آبی پر رنگ و خاکستری است .

معمولا افراد با توجه به سن ، سلیقه و کارایی خود رنگهای مختلفی را انتخاب می کنند . خانمهای نوجوان با سن کمتر معمولا به دنبال رنگ های روشن تر و خانمهای با سن بالا رنگ های تیره تر و یا خاکستری را انتخاب می کنند .

انواع مدل کاپشن لی زنانه

مدل کاپشن لی زنانه تنوع های بسیاری دارد که البته اغلب با سلیقه ی جوانتر ها سازگاری خوبی دارد . یکی از انواع مدل کاپشن لی زنانه کاپشن ساده است .  اگر به دنبال یک تیپ رسمی و ساده هستید و علاقه مند به جنس لی پیشنهاد می شود اول به سراغ خرید یک کاپشن لی زنانه ساده بروید .

اما برخی از کاپشن های لی به صورت بلند و مثل پالتو هستند . این کاپشن ها نیز جایگزین مناسبی برای مانتو است . پوشیدن این مدل کاپشن لی زنانه چنانچه با یک رنگ تیره ست شده باشد می تواند یک تیپ کاملا رسمی و موقر برای خانمها ایجاد کند .

دختران نوجوان در این بین ترجیح میدهند بیشتر به سراغ لباس های کوتاه تر بروند که ظاهری کاملا اسپرت برای آنان ایجاد کند .

نوع خاصی از مدل کاپشن لی زنانه مدل فشن است که بیشتر مورد توجه قشر کم سن و سال و دختران نوجوان است . در این مدل کاپشن لی زنانه اغلب از ریشها های زیاد یا سنگ های پرجلوه به شکل تقریبا نا متعارفی استفاده می شود .

کاپشن های لی در مناطق سردسیر به تنهایی نمی تواند گزینه ی مناسبی برای گرم شدن باشد . از این رو در این مناطق این مدل کاپشن لی زنانه آستر دوخته می شود .  تا علاوه بر استفاده از زیبایی کاپشن لی گرمای مطلوبی را نیز برای شخص ایجاد کند .

سال هاست دوختن خزه با طرحهای مختلف به عنوان یک ایده ی پرطرفدار در لباس زمستانی استفاده می شود . بسیاری از البسه های زمستانی یا روی آستین و یا روی کلاه لباس از این طرح خزه ها استفاده می کنند . لباس های لی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و در برخی از مدل های کاپشن لی زنانه روی آستین ، روی یقه و یا دور کلاه از این خزه ها استفاده می شود. که البته زیبایی و شکیلی خاصی برای ظاهر افراد به همراه دارد .