مدل کاپشن لی مردانه

تعداد مطلب: 24

30 مدل کاپشن لی مردانه برای شیک پوش ها

از بزرگترین طرفداران همیشگی لباس های لی آقایان هستند . به روز بودن همیشگی این لباس ها و بادوام بودن آنها شاید جزو مهمترین دلایل انتخاب این جنس لباس از جانب آقایان باشد . لباسهای لی مرسوم در اقایان شامل پیراهن لی ، شلوار لی و کاپشن لی است .

بسیاری از آقایان ترجیح میدهند از لی زاپ دار یا لی سنگ شور شده به جای لی ساده استفاده کنند . از مهمترین لباس های لی مورد استفاده بین اقایان کاپشن های لی است . با گذر زمان این جنس از کاپشن ها هواداران بیشتری پیدا کرده و روز به روز به تنوع مدل کاپشن لی مردانه اضافه می شود .

مهم ترین های مدل کاپشن لی مردانه شامل :

کاپشن های ساده که اصولا برای یک استایل رسمی مناسب تر هستند ، با استفاده از یک لایه پارچه ی لی دوخته شده . اغلب یقه های انگلیسی دارند و به صورت جلو باز هستند . از یک یا چند جیب روی آن دوخته شده و برای استفاده در فصل پاییز که هنوز هوا خیلی سرد نشده مناسب است . اغلب طرفداران مدل کاپشن ساده لی مردانه ترجیح می دهند هیچ یک از طرح های سنگ شور و یا زاپ روی کاپشن آنها استفاده نشده باشد .

مدل کاپشن های لی جلو بسته مردانه و همچنین جلیقه های لی که ظاهری ساده دارند و اغلب روی تیشرت های اندامی استفاده می شود جزو کاپشن های اسپرت قرار دارد . معمولا نوجوانان و افراد با سن کمتر توجه بیشتری  نسبت به این سبک نشان می دهند .

انواع مدل هایی که در آنها خز استفاده شده مانند خز دور کلاه و یقه . یا مدل کاپشن های لی مردانه با آستر پارچه و یا آستر خز که برای استفاده در آب و هوای سرد تر مورد استفاده قرار میگیرد . البته این مدل این روزها بیشتر مورد توجه قرار گرفته و طرفداران زیادی پیدا کرده است .

مدل کاپشن های بلند لی مردانه که پس از مدت زمان اندکی از تولید آن منسوخ شد و مورد توجه کمتری قرار گرفت .

جدیدترین مدل کاپشن لی مردانه نوع ترکیبی این نوع پارچه با الیاف چرم و یا بافت می باشد . در این نوع کاپشن علاوه بر یک گرمای مناسب یک ظاهر ساختار شکنانه را نیز تجربه خواهید کرد .

نوع دیگری از مدل کاپشن لی مردانه نوع فشن آن است که البته این مدل میان خانمها نیز بسیار مرسوم است . در مدل کاپشن فشن مردانه از سنگ ، زنجیر و یا طرح های خاصی استفاده می شود که البته مختص به گروه و سلیقه ی خاصی از افراد است .

تنوع نه چندان زیاد رنگبندی در مدل کاپشن لی مردانه

برخلاف کاپشن های لی زنانه که از هر رنگی می توان درآن دید در مدل کاپشن لی مردانه شاهد طیف کمتری از رنگ ها مانند آبی پررنگ ، کم رنگ ، سیاه و خاکستری هستیم . اما اگر به دنبال یک استایل متفاوت باشید در میان این رنگبندی ها می توانید به سراغ رنگ لی سفید یا قرمز باشید که می تواند ظاهری جذاب و منحصر به فرد برای شما ایجاد کند .