مدل کاپشن نوزادی

تعداد مطلب: 30

به روز ترین مدل کاپشن نوزادی برای دختر و پسر

برای اغلب کودکانی که در فصل سرد سال به دنیا می آیند تهیه ی یک کاپشن مناسب جزئی از ضروریات است . تهیه ی یک کاپشن مناسب برای نوزادی که هنوز به دنیا نیامده و یا به تازگی به دنیا آمده باشد کار بسیار مشکلی است . چرا که شما قطعا هنوز نمی دانید باید دقیقا چه رنگ ، کدام طرح و یا چه سایزی را خریداری کنید . مهمترین نکته ای که در خرید یک مدل کاپشن نوزاد ی باید رعایت کرد لطافت و راحتی آن است . چرا که نوزادی که برای اولین بار قرار است یک کاپشن گرم بپوشد باید کاملا در آن حس راحتی داشته باشد .

معمولا پس از لطافت و نرمی بافت کاپشن اولین نکته ایی که به آن اهمیت داده میشود گرما بخش بودن کاپشن است . نوزادانی که به تازگی به دنیا آمده باشند به سرعت با قرار گرفتن در معرض سرما دچار سرماخوردگی خواهند شد . پس فراموش نکنید مدل کاپشن نوزادی که خریداری می کنید باید الزاما گرمای کافی را برای نوزاد شما به همراه داشته باشد .

از نظر ظاهری مدل کاپشن نوزادی بسیار متنوع و خاص هستند

از مرسوم ترین مدل کاپشن نوزادی شکل سرهمی آن است . کاپشنی که از سرشانه تا مچ پا به صورت یک سره تهیه شده و معمولا علاوه بر راحتی از گرمای بسیار مناسبی برخوردار است . مدل کاپشن های سرهمی نوزادی با جنس های متفاوتی تهیه می شوند . کاپشن سرهمی بادگیر، از یک لایه ی پارچه ی معمولی و یا براق استفاده شده و در لایه ی میانی نیز از پشم شیشه استفاده می شود .

همچنین کاپشن های ست کامل که شامل شلوار بندی ، کاپشن ، کلاه و جوراب است . امروزه طرفداران زیادی را در بین مادران پیدا کرده است .

کاپشن هایی که برای نوزادان تهیه می شود معمولا به صورت فانتزی و به شکل سر و بدن برخی حیوانات دوخته می شود تا بتواند جذابیت خاصی به چهره ی کودکان ببخشد . اغلب جنس کاپشن هایی که به صورت فانتزی تهیه می شوند از پشم است .

برخی از مادرانی که صاحب فرزند دختر می شوند ترجیح می دهند برای تهیه ی کاپشن برای نوزاد خود از مدل کاپشن پیراهن با دامن کلوش نوزادی استفاده کنند . این نوع کاپشن معمولا ظاهر منحصر به فرد و جذابی را برای نوزاد ایجاد می کنند . این نوع کاپشن با پارچه های مختلفی دوخته می شود اما یکی از مرسوم ترین نوع مدل کاپشن نوزاد ی پیراهن دامن کلوش بافتنی با دو میل و یا قلاب بافی است .

انواع مدل کاپشن های لی و یا چرم نوزادی نیز مخصوص پسران نوزاد تهیه می شود که بسته به شرایط استفاده می توانند مدلهای متفاوت تری داشته باشند .

خز دار کردن انواع مدل کاپشن نوزادی ابتکاری است که می تواند جلوه ی خاصی برای نوزاد ایجاد کند . فرقی نمی کند مدل کاپشن سرهمی نوزاد باشد و یا مدل کاپشن بافتنی نوزاد . تمامی مدل ها با قرار دادن خز روی کلاه یا دور یقه و یا قسمت های دیگر می توانند علاوه بر ایجاد حس لطافت و آرامش برای کودک ، زیبایی خاصی به چهره ی او ببخشند .