مدل کاپشن چرم زنانه

تعداد مطلب: 31

جدید ترین مدل های کاپشن چرم زنانه کوتاه ، بلند ، فشن و رسمی

اگر در روزهای ابتدای زمستان سری به فروشگاه های پوشاک بزنید متوجه تنوع جنسهای مختلف کاپشن خواهید بود . یکی از جنسهای پر طرفدار که سالهای سال است مورد توجه افراد بسیاری است چرم می باشد . اصولا چرم از دباغی پوست برخی حیوانات از جمله گاو و گوسفند به دست می آید . اجناسی که با این نوع چرم تهیه می شوند سالها سالم و بدون هیچ صدمه ایی ماندگار خواهند بود . معمولا جنس این گونه لباسها بسیار نرم و انعطاف پذیر است .

البته در صنعت چرم سازی گونه های دیگری از چرم نیز وجود دارد مانند چرم مصنوعی که از برخی گیاهان و یا برخی مواد مصنوعی ساخته می شود . لباس هایی که با این چرم دوخته می شوند اصولا کیفیت لازم را ندارند و پس از مدتی تغییر فرم می دهند و ظاهر اولیه ی خود را از دست می دهند .

چرم جیر نیز نوع دیگری از چرم است که پس از دباغی پوست حیواناتی مثل گوسفند رویه ی آنرا به حالت پرزدار مخملی ایجاد می کنند و بیشتر به عنوان آستر استفاده می شود .

بیشترین البسه ای که امروزه از چرم تهیه می شود . کاپشن ، کیف ، کفش ، کلاه و شلوار است .

در میان خانمها کاپشن چرم از توجه بیشتری برخوردار است . خوشبختانه تنوع در مدل کاپشن چرم زنانه به اندازه ایی زیاد است که می تواند انتظارات هر نوع سلیقه ایی را برآورده سازد .

تنوع در رنگبندی مدل کاپشن چرم زنانه

کاپشن های چرم با رنگبندی قهوه ای تیره ، قهوه ای روشن و مشکی در بازار موجود است . رنگ مشکی با اقبال بیشتری روبه روست . اما در سالهای اخیر شاهد ورود رنگهایی کاملا متفاوت مانند صورتی و قرمز به بازار چرم هستیم .

انواع مدل کاپشن چرم زنانه به چه صورت است ؟

از آنجایی که اولین بار کاپشن های چرم برای موتور سواران و خلبانان طراحی و دوخته شده این دو مدل به عنوان یک مدل پایه درمیان مدل های کاپشن و حتی مدل کاپشن چرم زنانه قرار گرفت .

کاپشن چرم موتور سواری معمولا زیپ دار است و روی زیپ یک لایه از چرم برای محافظت کامل بدن از سرما قرار می گیرد .

کاپشن چرم خلبانی نوع دیگری از مدل کاپشن چرم زنانه است . با دوخت ساده و استفاده از خز دور یقه ی کاپشن .

یک مدل دیگر کاپشن چرم کوتاه است که امروزه در میان خانم هایی که به دنبال یک مدل کاپشن چرم زنانه خاص و اسپرت هستند بسیار پر طرفدار است . معمولا مشتری این مدل کاپشن دختران نوجوان هستند .

در مناطق سردسیر که پوشیدن کت چرم به تنهایی گرمای کافی را ندارد از ترکیب خز با یک مدل کاپشن چرم زنانه استفاده می کنند تا در عین گرما بخش بودند بتواند زیبایی این مدل کاپشن را دو چندان کند .

کاپشن های بلند چرمی می تواند یک استایل رسمی و خاص را برای خانمها ایجاد کند . به خصوص کاپشن های بلندی که به شکل ورنی یا براق هستند و یا روی آنها از طرح های برجسته ی پوست ماری استفاده می شود .

یکی از جالبترین مدل کاپشن چرم زنانه که به تازگی مرسوم شده کاپشن های فشن چرم است که از نمادها و سنگهای خاصی برای طراحی و جلوه دادن به آنها استفاده شده است .