پابند مدل قلب

تعداد مطلب: 24

جدید ترین و شیک ترین پابندهای مدل قلب

پابند یا خلخال یکی از اکسسوری های زنانه است که استفاده از آن در سال های اخیر رواج بسیار زیادی داشته  . از آنجا که مدل های پابند را می توان با اغلب لباس ها ست کرد بنا بر این بیشتر دختر خانم های با سلیقه سعی می کنند یکی از انواع مدل پابند زنانه را استفاده کنند . مدل های پابند زنانه تنوع بسیار زیادی دارد . برخی از پابند ها مناسب مکان خاص و برخی دیگر مناسب فصل خاصی است . اما یکی از مدل های پابند ، پابند مدل قلب است که  جزو پرطرفدار ترین مدل های پابند میان خانم هاست . چرا که قلب نشانی از عشق و محبت است و خیلی از دختران جوان و یا حتی خانمها دوست دارند از پابند مدل قلب استفاده کنند .

انواع پابند مدل قلب به چه شکل است ؟

پابند مدل قلب به شکل های متعددی وجود دارد .

پابند مدل قلب فلزی معمولا از جنس فلز تهیه می شود . هم فلزات با ارزش مانند طلا و نقره وهم فلزات معمولی مانند استیل و آهن و شامل یک رشته زنجیر نازک است که یک قطعه قلب در بین رشته های این زنجیر قرار گرفته و جلوه ی زیبایی برای پاهای به خصوص ظریف ایجاد می کند .

همچنین نوع دیگری از پابند مدل قلب فلزی ، خلخال قلب و متشکل از یک رشته زنجیر و آویز هایی به شکل قلب است . گاهی این آویزها با سنگ های تزئینی و یا مروارید های ریز تزئین می شوند . تا به درخشش آن ها افزوده  شود . این زنجیر به شکل تک ردیف ، دو ردیف و یا حتی تعداد ردیف بیشتر تهیه می شود و هر چه اندازه ی آویز های قلب بزرگتر باشد ناحیه ی بیشتری از پا را می پوشانند و مناسب پاهایی با استخوان بندی درشت تر است .

گاهی برای تنوع بخشیدن به ظاهر خلخال قلب از آویزهای متنوع دیگر نیز استفاده می شود . در واقع در پابند مدل قلب فلزی  ترکیب قلب با گل یا قلب با ماه و ستاره یا ترکیب آویز قلب با کلمه ی LOVE همیشه می تواند جذاب و فریبنده باشد .

شکل دیگری از پابند به شکل بافتنی است . یعنی به وسیله ی قلاب و با استفاده از کاموا تهیه می شود . پابند مدل قلب بافتنی معمولا به شکل بند دار تهیه می شود به این صورت که یک بند حلقه وار دور یکی از انگشت های پا قرار می گیرد و سمت دیگر دور ساق پا محکم می شود . شکل پابند بافتنی مدل قلب متنوع است . برخی از پابند های بافتنی مدل قلب به شکل تک قلب و تزئین شده با سنگ و یا ریسه ی قلب بافته می شوند که بسته به سلیقه ی افراد مورد استفاده قرار می گیرد .

پابند های مهره دار شکل دیگر از انواع مدل پابند است . در این مدل پابند مهره به شکل های مختلف داخل یک بند قرار گرفته دور پا پیچیده می شوند . در پایند مدل قلب مهره ای در میانه ی رشته مهره ها یک مهره به شکل قلب و یا یک آویز قلب که هم می تواند از جنس فلز و هم از جنس مهره ها باشد استفاده می شود تا به زیبایی این مدل پابند بیافزاید .

به هر صورت فرقی نمی کند که سلیقه ی شما کدام یک از پابند مدل قلب را می پسندد . اینکه پابند مدل قلب فلزی باشد و یا کاموایی . و یا انکه خلخال قلب به شکل ظریف و ساده باشد یا پر جلوه می تواند گزینه ی مناسبی برای ست کردن با انواع استایل زنانه باشد .