کیک تولد دخترانه

تعداد مطلب: 37

کیک تولد دخترانه

دخترها ذاتا عاشق برگزاری مهمانی به عناوین گوناگون هستند . خواه یک دختر سه ساله و یا یک دختر سی ساله همه علاقه مند به برگزاری یک مهمانی و قرار گرفتن در کانون توجهات هستند . نقطه ی عطف همه ی مهمانی ها ، مهمانی روز تولد دخترهاست . آنها اغلب مهمانی جشن تولد خود را به بهترین شکل ممکن برگزار می کنند . برای آنها داشتن یک کیک تولد دخترانه جذاب که هم متناسب با سلیقه ی آنها باشد و هم متناسب با تعداد مهمانان بسیار مهم است . کیک تولد دخترانه با تنوع بسیار زیادی تهیه می شود که می تواند تمام انتظارات آنها را در هر سن و سالی تامین کند .

کیک تولد دخترانه شیک و لاکچری

برای دخترها داشتن یک کیک تولد دخترانه ی شیک و لاکچری که بتواند مهمانان را غافلگیر کند بسیار مهم است . یک کیک تولد شبیه یک پرنسس با دامن بلند و پرچین که با فوندانت تهیه شده ، کیک تولد شبیه کیف یا کفش ، کیک تولد پری دریایی ، کیک تولد شبیه انواع آلات موسیقی مانند پیانو یا گیتار ، کیک تولد فانتزی و رویایی و یا خیلی طرحهای دیگر می تواند گزینه های مناسبی برای یک جشن با کیک تولد دخترانه شیک و لاکچری باشد .

کیک تولد دخترانه السا و انا

السا و انا نام دو شخصیت در کارتنی به نام فروزن است . دو خواهر که یکی از آنها دارای قدرت خاصی است .  السا در اثر بازیگوشی قلب خواهر خود را یخی می کند . تم این داستان بسیار زیباست و معمولا بسیاری از دخترها را آنچنان جذب خود می کند تا کیک تولد دخترانه السا و انا بهترین گزینه برای تم شب تولدشان باشد . مدل کیک تولد دخترانه السا و انا در طرحهای بسیار زیبا و جالبی ارائه می شود .

کیک تولد دخترانه قرمز

قرمز رنگ شور و نشاط و هیجان است . این رنگ مورد علاقه ی بسیاری از دخترهاست . تا آنجا که ترجیح می دهند تمام تم تولد خود را به رنگ قرمز کنند . البته یک کیک تولد دخترانه قرمز می تواند پایه ی کیکهای مدل دیگر نیز باشد . مثلا پایه ی کیک هایی که سبک اسپورت دارند و یا کیکهایی که سبک فانتزی دارند . به هر صورت یک کیک ساده را می توان با کمک گرفتن از خامه و رنگ خوراکی قرمز و یا خمیر فوندانت به رنگ قرمز به یک کیک تولد دخترانه قرمز خاص تبدیل کرد .

کیک تولد دخترانه قلب

کیک تولد دخترانه قلب گزینه ی مناسبی برای جشنهایی غیر از جشن تولد است . مثلا زمانی که می خواهید به دختر خود نشان دهید که دوستش دارید و یا اینکه زمانی که دختر شما موفقیت بزرگی کسب کرده کیک تولد دخترانه قلب می تواند ایده ی مناسبی برای خوشحال کردن او باشد . برای تهیه ی یک کیک قلب هم می توان از قالب مخصوص این شکل استفاده کرد و هم می توان کیک دایره ای را به گونه ای برش داد تا شبیه یک قلب شود .

کیک تولد دخترانه اسپرت

دخترها معمولا با توجه به حوزه هایی که به آن علاقه مند هستند لوازم خود را تهیه می کنند . این ایده روی کیک تولد نیز صدق می کند . خصوصا آنهایی که ورزشکار هستند . استفاده از تم  اسپرت در جشن تولد و تهیه ی کیک تولد دخترانه اسپرت ، اخیرا طرفداران بسیاری زیادی پیدا کرده .

کیک تولد دخترانه کیتی

کیتی نام یک عروسک گربه  و یک شخصیت محبوب کارتنی است . کیتی به خاطر ظرافت در طراحی ، اغلب به عنوان یک شخصیت دخترانه در نظر گرفته می شود . بسیاری از دخترها علاقه مند به داشتن عروسک کیتی و یا استفاده از لوازم مختلف با تم کیتی هستند . کیتی خیلی زود جای خود را میان جشن تولد و کیک های تولد نیز باز کرد . بسیاری از دخترها در شب تولد خود از کیک تولد دخترانه کیتی استفاده می کنند .

کیک تولد دخترانه صورتی

اگر در اطراف شما هم دختر های با سنین مختلف به خصوص رنج زیر ده سال زندگی می کنند . حتما متوجه علاقه ی خاص آنها به رنگ صورتی شده ایید . معمولا دخترها علاقه ی خاصی به رنگ صورتی نشان می دهند . برای مثال اگر بخواهید نظر آنها را در مورد طرح کیک تولدشان بدانید ، حتما به کیک تولد دخترانه صورتی اشاره خواهند کرد . به طور کلی استفاده از تم صورتی و به خصوص کیک تولد دخترانه صورتی برای آنها در شب تولدشان بسیار هیجان انگیز خواهد بود .

کیک تولد دخترانه گل

از یک کیک تولد دخترانه گل می توان در انواع جشن ها مانند جشن تکلیف یا جشن تولد و یا جشن های دیگر استفاده کرد . معمولا در کیک تولد دخترانه گل ، از گل های زیبای طبیعی در تزئین آن استفاده می شود . البته در برخی از این کیک ها از گلهای با پایه ی فوندانت و خامه نیز استفاده می شود . که در هر صورت زیبایی خاصی به ظاهر کیک می بخشد .

کیک تولد دخترانه فانتزی

معمولا طرح کیک تولد افراد وابسته به علاقه مندی های آنهاست . بسته به اینکه دخترها به چه حوزه ای علاقه مند می باشند برای او یک مدل کیک خاص تدارک دیده می شود . فانتزی های مختلف و رویابافی جزو اصول زندگی کودکان به خصوص دختر خانمهاست . خیلی از دخترها دوست دارند در شب تولد خود از کیک تولد دخترانه فانتزی استفاده کنند . کیک تولد آنها هر اندازه رویایی تر و فانتزی تر برای آنها هیجان انگیز تر خواهد بود .

کیک تولد دخترانه تک شاخ

تهیه ی یک کیک تولد با تم شخصیت های کارتنی امروزه بسیار مرسوم شده . کیک تولد دخترانه اسب تک شاخ و یا یونیکورن یکی از انواع مدل کیک هایست که طرفداران بسیاری در میان دختر خانمها پیدا کرده . کیک تولد دخترانه تک شاخ معمولا به وسیله ی فوندانت یا خامه تهیه می شود . سر یک اسب زیبا به همراه یک شاخ طلایی روی سر او . برای تهیه ی این مدل از کیک تولد می توانید عکس انواع کیک را از فضای مجازی پیدا کرده و کیک آن را تهیه کنید .

کیک تولد دخترانه طلایی

یکی از شیک ترین و لاکچری ترین انواع کیک تود کیک تولد دخترانه طلایی است . معمولا استفاده از رنگ طلایی جذابیت خاصی برای کیک و فضای جشن تولد ایجاد می کند . ترکیب رنگ طلایی با رنگ مشکی یا سفید می تواند به پر جلوه تر کردن این فضا اضافه کند . البته اغلب از کیک تولد طلایی در مراسم های مهمانی بزرگ مانند جشن عروسی استفاده می شود .

کیک تولد دخترانه شکلاتی

شکلات معمولا از خوراکیهای بسیار خوشمزه و پرطرفدار میان عموم مردم است . استفاده از کیک های شکلاتی در انواع مراسمها بسیار مرسوم است . خوردن شکلات به خصوص میان دختر خانمها فراگیر تر است تا آنجا که خیلی از دخترها برای روز تولد خود از کیک تولد دخترانه شکلاتی استفاده می کنند . کیک تولد دخترانه شکلاتی می تواند یک کیک با پایه ی شکلات و یا کیک با روکش شکلات و یا یک کیک با تکه های اضافه شده ی شکلات باشد .

کیک تولد دخترانه دختر کفشدوزکی

مریدنت نام یک شخصیت کارتنی فرانسوی است . او زمانی که شهر در وضعیت نا آرام قرار می گیرد با پوشیدن لباس کفشدوزک به جنگ ناآرامی های شهر می رود . از آنجا که برخی از دخترها دوست دارند یک ابر قهرمان باشند تم تولد دختر کفشدوزکی خیلی زود میان دخترها باب شد .

در این تم از رنگ زرشکی و سیاه استفاده می شود . که معمولا دو رنگ مورد علاقه ی دختر هاست .

کیک تولد دخترانه مشکی

یکی از لاکچری ترین و شیک ترین انواع مدل کیک ، کیک تولد دخترانه مشکی است . تم تولد که با رنگ مشکی تزئین شده باشد به تنهایی جذابیت ندارد بلکه ترکیب رنگ مشکی با برخی دیگر از رنگ ها به هرچه زیباتر شدن این تم کمک می کند .

برای مثال ترکیب رنگ مشکی با رنگ طلایی و نقره ای جذابیت بالایی دارد . یکی دیگر از رنگ هایی که بیشتر جلوه را با ترکیب رنگ مشکی دارد رنگ قرمز است . کیک تولد دخترانه مشکی را هم می توان با فوندانت و هم با خامه تزئین کرد . برای ایده گرفتن کافیست به عکس کیک تولد مشکی در فضای مجازی نگاهی بیاندازید .

کیک تولد دخترانه عروسکی

لباس های بلند با دامن های پرچین پفی جزو لباس های مورد علاقه ی دخترهاست . آنها دوست دارند در جشن تولد خود شبیه یک پرنسس باشند با لباسی زیبا . استفاده از تم تولد عروسکی باربی و استفاده از خود عروسک باربی داخل این کیک ها این روزها در میان دخترها بسیار پرطرفدار شده است . کیک تولد دخترانه عروسکی را می توانید در اغلب شیرینی فروشی های شهر تهیه کنید