کیک تولد دخترانه اسپرت

تعداد مطلب: 30

30 ایده ی تزئین کیک تولد دخترانه اسپرت

در قرن 17 میلادی در کشور آلمان نوعی مراسم پر زرق و برق به نام جشن های زاد روز برگزار می شد . در این جشن ها نوعی از نان های خاص پخته می شد و از کسانی که در مهمانی جشن حضور داشتند با این نان پذیرایی می شد . با گذشت زمان ظاهر کیک های تولد شکل و شمایل های متفاوت تری به خود گرفت . این کیک ها با انواع مواد خوراکی تزئین شد . کیک هایی که به صورت چند لایه تهیه می شدند و یا کیک هایی که به شکل گل پخته می شدند و البته بسیاری شکل های متفاوت دیگر.

در گذشته پخت کیک فقط توسط آشپزهای حرفه ای امکان پذیر بود و البته تنها افراد مرفه و ثروتمند می توانستند از این کیک تهیه کنند . امروزه پخت کیک به سهولت در منازل نیز امکان پذیر است و عموم مردم معمولا می توانند از آن استفاده کنند . به طوری که مراسم جشن تولد به عنوان یک مهمانی مرسوم در همه جا برگزار می شود .

دختران نوجوان بیش از سایر افراد علاقه مند به برگزاری یک جشن تولد خاص برای خود هستند . برگزاری یک جشن تولد می تواند نکات و جزئیات خاص خود را داشته باشد .

یکی از مهمترین نکات در برگزاری یک جشن تولد خوب تهیه ی کیک تولد است . خانواده ها معمولا قبل از برگزاری جشن تولد دختر خود به سراغ اکثر قنادی ها و شیرینی فروشی ها می روند تا بتوانند مدل کیک تولد دختر خود را سفارش بدهند .

کیک تولد دخترانه اسپرت ایده ای برای سورپرایز کردن فرزندان

یک نکته ی مهم در سفارش و تدارک کیک تولد فرزندان این است که دقیقا بدانید دختر شما به چه حوزه یا چه شخصیتی علاقه مند است . سپس برای سفارش کیک تولد او اقدام کنید . از آنجایی که معمولا دخترها در این سن علاقه ی خاصی به استایل اسپورت و به طور کلی ورزش کردن دارند بد نیست به سراغ مدل کیک تولد دخترانه اسپرت باشید .

حتما با یک جستجوی ساده می توانید عکس کیک تولد دخترانه اسپرت را در فضای مجازی پیدا کنید . تنوع بالای این مدل کیک شاید شما را دچار سردرگمی کند . که دقیقا کدام مدل کیک تولد دخترانه اسپرت می تواند یک گزینه ی مناسب برای دختر شما باشد .

برای مثال اگر دختر شما علاقه مند به یک رشته ی ورزشی خاص مانند بسکتبال است می توانید به دنبال کیک تولد دخترانه اسپرت مدل توپ بسکتبال باشید . یکی از مدل هایی که بسیار زیبا و خاص هستند و همچنین تصویر آن نیز بسیار دیده می شود کیک تولد دخترانه اسپرت به شکل کفش های ورزشی است . خیلی از دخترها علاقه مند به کفش های اسپورت شیک و به روز هستند تهیه کردن یک کیک تولد با مدل کفش ورزشی می تواند ایده ی مناسبی باشد .

بنابراین فقط کافی است عکس کیک تولد دخترانه اسپرت که به نظر شما مورد توجه فرزندتان قرار می گیرد را به یک قناد یا شیرینی پز ماهر نشان دهید تا بتواند مدل کیک تولد دخترانه اسپرت ی شما را به بهترین شکل آماده کند . تا به این شکل فرزند خود را غافلگیر کنید .