کیک تولد دخترانه السا و انا

تعداد مطلب: 31

ایده های خاص و عالی برای تزئین کیک تولد دخترانه ی السا و انا

یکی از مهمترین رویدادهای زندگی دختر بچه ها روز تولد آنهاست . همه ی دختر ها دوست دارند یک روز تولد عالی و کم نظیر داشته باشند . خانواده ها معمولا چند روز قبل از برگزاری مراسم شروع به تهیه و تدارک مقدمات برگزاری جشن تولد می کنند .

یکی از مهمترین ارکان برگزاری جشن تولد تهیه ی یک کیک تولد مناسب است . دخترها معمولا حساسیت بیشتری روی مدل و طرح کیک تولد خود دارند .

کیک تولد تاریخچه ی جالبی دارد و بهتر است بدانید سابقه ی پخت کیک تولد به 3000 سال پیش باز می گردد . به اعتقاد یونانیان قرار دادن شمع بر روی کیک و فوت کردن آن باعث می شود آرزوهایشان به اطلاع خدایشان برسد .

در آن زمان کیک تولد به شکل امروزی مرسوم نبود و تنها طبقه ی اشراف می توانستند از خوردن کیک لذت ببرند . بعدها دستور پخت کیک در بین مردم رواج پیدا کرد . همچنین با قرار دادن نوعی خامه به نام کرم " شانتی "شکل و روش جدیدی در پخت کیک ایجاد شد .

معمولا دخترها تم تولد و کیک خود را بر اساس علاقه مندی های خود می سنجند . علاقه مندی های دخترها در سنین مختلف متفاوت است . برخی از دخترها به یک رنگ خاص علاقه ی بیشتری نشان می دهند . برخی دیگر از دخترها علاقه مند به ورزش خاصی هستند . اما اغلب دخترها در سنین مختلف به یک شخصیت کارتنی علاقه ی بیشتری نشان می دهند .

چگونگی تهیه ی یک کیک تولد دخترانه ی السا و انا

یکی از داستان های پرطرفدار میان کودکان داستان فروزن از شرکت والت دیزنی است . داستان دو خواهر به نام السا و انا . السا دارای یک قدرت افسانه ایی است . السا می تواند همه چیز را به برف و یخ تبدیل کند . و انا خواهر او به واسطه ی قدرت السا دچار مشکلات عمده ای می شود .

این داستان یکی از مجموعه داستان های مورد توجه کودکان به خصوص دختر بچه هاست . دخترهای با سن و سال کم می توانند خود را به جای ملکه السا بگذارند و قدم در قصر یخی و ماجراهای آن بگذارند .

یکی از مدل کیک تولد هایی که اخیرا بسیار باب شده مدل کیک تولد دخترانه السا و آنا است . پیدا کردن یک مدل کیک تولد شیک السا در فضای مجازی کار ساده ایست . و چنانچه دختر شما علاقه مند به این نوع از تم تولد است می توانید با انتخاب یک عکس کیک تولد دخترانه السا و انا ار فضای مجازی آنرا به سراغ یک قناد ماهر ببرید و از او بخواهید یک کیک تولد شیک السا برای دختر شما تهیه کند .

همچنین اگر جستجو برای عکس کیک تولد دخترانه السا و انا نتواند انتظارات شما را برآورده کند . می توانید طرح کیک تولد شیک السا را متناسب با تم تولد و همچنین در سایز دلخواه متناسب با تعداد مهمانان خود به یک شرینی پز سفارش دهید .

در واقع تهیه ی یک کیک تولد شیک السا در روز تولد می تواند برای دخترها بسیار هیجان انگیز و لذت بخش باشد .

همانطور که در عکس های کیک تولد دخترانه السا و انا مشخص است بافت این مدل کیک تولد بیشتر از فوندانت تهیه شده . مهمترین دلیل آن شکل گیری آسان فوندانت با توجه به سلیقه ی شخصی است . البته برای یک کیک تولد شیک السا از خامه و یا دیگر ترکیبات تزئینی روی کیک هم می توان استفاده کرد که البته بسته به سلیقه ی افراد متفاوت خواهد بود .