کیک تولد دخترانه تک شاخ

تعداد مطلب: 36

30 مدل کیک تولد دخترانه تک شاخ با تزئینات خاص و زیبا

تاریخ ایران و دنیا پر است از موجودات افسانه ایی که داستان های زیبایی در مورد زندگی آنها وجود دارد . یکی از این موجودات اساطیری اسب تک شاخ است . ریشه ی افسانه ی تک شاخ ها در فرهنگ ایرانی و یونان باستان وجود دارد .

در اساطیر اسب تک شاخ قد بلندتر از یک اسب معمولی و یالهای بسیار بلند تر و رویایی تر دارد . او یک شاخ زیبا روی پیشانیش دارد که انرژی خود را از آن جذب می کند . در افسانه ها آمده اسب تک شاخ با زنان و دخترها مهربان تر و نرم تر است . شاید به همین دلیل است که یونیکورن بیش تر مورد توجه دختر خانم هاست .

خیلی از دخترها دوست دارند از انواع نمادهای اسب تک شاخ به عنوان اسباب بازی و یا در دکور اتاق خود استفاده کنند .

یکی از مهمترین وقایع ممکن برای دختر خانمها جشن تولد است . دخترها معمولا در جشن تولدها از تم تولد استفاده می کنند . بسته به اینکه موضوع مورد علاقه ی دختر شما چیست از تم تولد خاصی استفاده می کنند . برخی از دخترها به تمهای عاشقانه علاقه مند هستند . دخترهای کم سن تر به شخصیت های کارتنی مانند کیتی و یا دختر کفشدوزکی میل بیشتری دارند . دخترهای ورزشکار به تم های اسپورت علاقه مند ترند . اما خیلی از دخترها ترجیح می دهند از تم افسانه ی تک شاخ استفاده کنند . استفاده از ریسه ی تولد اسب تک شاخ و یا کیک تولد دخترانه تک شاخ می تواند برای آنها بسیار جذاب باشد .

اگر سری به قنادیهای بزرگ شهر بزنید انواع کیک تولد یونیکورن را خواهید دید . کیک های تولد یونیکورن به شکل های مختلف خامه ای و یا فوندانت تهیه می شوند . اغلب در تهیه ی این کیک تولد از رنگهای صورتی ، آبی فیروزه ای و سبز استفاده می شود .

اگر کیک های تولد دخترانه تک شاخ موجود در قنادیها نمی تواند نیاز شما را برآورده کند کافیست یک قناد ماهر پیدا کنید .

سفارش کیک تولد دخترانه تک شاخ

شما در فضای مجازی می توانید عکس های کیک تولد دخترانه تک شاخ را مطابق با سلیقه ی دختر خود و متناسب با تعداد مهمان  های خود انتخاب کنید .

پس از انتخاب طرح مورد نظر به سراغ یکی از قنادهای حرفه ای شهر بروید . از او بخواهید یک کیک دقیقا مطابق عکس کیک تولد دخترانه تک شاخ که می خواهید برای شما طراحی کند .

در برخی از کیک های تولد یونیکورن تنها سر اسب تک شاخ طراحی می شود . برخی دیگر کیک ها به صورت مربع یا مستطیل چند طبقه هستند که تنها از یک شاخ که نماد یونیکورن است استفاده می شود .

در برخی عکس های کیک تولد دخترانه تک شاخ که در سراسر دنیا دیده می شود . برخی خود اسب تک شاخ را به حالت ایستاده یا نشسته طراحی می کنند . این مدل طراحی کیک تولد یونیکورن برای دخترها بسیار خاص است و می تواند یک جشن تولد رویایی را برای آنها به یادگار بگذارد .