کیک تولد دخترانه دختر کفشدوزکی

تعداد مطلب: 31

کیک تولد دخترانه دختر کفشدوزکی با طراحی های زیبا و خلاقانه

کیک های تولد انواع مختلفی دارند . کیک هایی با بافت های نرم که از ترکیب مواد مختلف از جمله آرد ، تخم مرغ ، شیر و شکر و غیره تهیه می شود . نوعی از کیک به نام کیک شیفون معروف است که پایه ی کیک های با تزئینات  خامه است . اغلب کیک هایی که پایه ی تزئینات خامه هستند بافت های پوک و اسفنجی دارند و بدون طعم تهیه می شوند . طعم به وسیله ی افزودنی های دیگر مانند فوندانت یا گاناش به آن اضافه می شود .

برخی دیگر کیک ها ذاتا طعم دار تهیه می شوند و غالبا پرطرفدار هستند . از جمله ی کیک های شکلاتی که در ترکیبات آن از پودر کاکائو و یا شکلات کاکائویی استفاده می شود . کیک های طعم دار دیگری نیز مانند کیک های با طعم میوه ایی نیز تنوع زیادی دارد که معمولا پخت آن به روش خانگی عمومیت بیشتری دارد .

در تزئینات کیک ها از مواد مختلفی استفاده می شود . اولین تزئین کیک با خامه است . می توان به وسیله ی رنگ های مجاز خوراکی رنگ های متعددی برای خامه ایجاد کرد و به زیبایی کیک را تزئین نمود .

ماده ی دیگر تزئین کیک که امروزه بسیار رواج پیدا کرده نوعی خمیر خوراکی به نام فوندانت است . که به وسیله ی آن می توان هر شکل و شمایل و طرحی روی کیک پیاده کرد .

گاناش ، بریلو و مواد دیگر زیادی وجود دارد که می توان به وسیله ی آن کیک تولد را تزئین کرد .

کیک تولد دخترانه دختر کفشدوزکی یک تم برای دختر قهرمان

کیک تولد یکی از مهمترین دسرهای پذیرایی در روز تولد است . همه ی افراد علاقه مند به داشتن یک کیک تولد خاص و شکیل هستند که بسته به علاقه مندی خود شکل و طرح آنرا سفارش می دهند .

یکی از طرح های کیک تولد که اخیرا باب شده کیک تولد دخترانه دختر کفشدوزکی است . دختر کفشدوزکی یک افسانه ی آلمانی است که تم قهرمانی دارد . در آن شخصیت اصلی به نام مرینت با پوشیدن لباس کفشدوزکی دارای یک قدرت ماورایی می شود تا از شهر محافظت کند . خیلی از دخترها در سنین مختلف علاقه مند هستند تا یک ابر قهرمان باشند . بنابراین اخیرا کیک تولد دخترانه دختر کفشدوزکی به عنوان یک مدل کیک ثابت در قنادیهای شهر وجود دارد . چراکه توجه بسیاری از دخترها را به خود جلب می کند .

برای تهیه ی مدل کیک تولد دختر کفشدوزکی می توانید از عکسهای کیک تولد دختر کفشدوزکی که در اینستاگرام و یا پینرست وجود دارد استفاده کنید . عکس های کیک تولد دختر کفشدوزکی بسیار متنوع هستند . تا آنجایی که هم می توانند برای یک دختر بچه ی سه چهار ساله و هم برای یک دختر نوجوان 15 ، 16 ساله مناسب باشد .

پس از اینکه عکس کیک تولد دختر کفشدوزکی خود را با توجه به سلیقه و و وزن مورد نظر یافتید می توانید شروع به پخت و تزئین آن کنید . چنانچه طراحی و پخت مدل کیک تولد دختر کفشدوزکی در توان شما نیست می توانید عکس آن را در اختیار یک کیک پز ماهر قرار دهید تا کیک مورد نظر شما را آماده کند و به وسیله ی آن باعث خوشحالی دختر خود در شب تولدش باشید .