کیک تولد دخترانه شکلاتی

تعداد مطلب: 35

30 مدل تزئین کیک تولد دخترانه شکلاتی

بسیاری از دختران جوان علاقه ی خاصی به شکلات و فراورده های شکلاتی نشان می دهند . حتما شما هم دختران نوجوان بسیاری را دیده اید که مدام در حال خوردن تکه های بزرگ شکلات هستند . البته برخلاف تصور عموم افراد خوردن شکلات تنها مضر نیست . مصرف شکلات در بهبود گردش خون و تنظیم فشار بسیار موثر است .

خوردن شکلات تنها به تکه های شکلات محدود نمی شود . شکلات داغ ، بیسکویت و کیک های شکلاتی از دیگر فراورده های دلچسب شکلات هستند که بسیار مورد استفاده ی دختران قرار می گیرند .

کیک تولد دخترانه شکلاتی یکی از انواع کیک های تولد است که طرفداران بسیاری برای خود جلب کرده . این مدل از کیک در دسته ی کیک های خوش پخت و خوشمزه قرار دارد . با نگاهی به ویترین شیرینی فروشی ها و البته سری به فضای مجازی خواهید دید تنوع کیک های تولد دخترانه ی کاکائویی بسیار بالاست . به طوری که انتخاب را سخت می کند .

اینکه ترجیح می دهید کیک تولد شکلاتی شما بافت کاکائویی و روکش خامه ای داشته باشد . یا بافت و روکش هر دو شکلات باشد بسته به سلیقه و ذائقه ی هر فرد متفاوت است . برخی علاوه بر بافت و روکش کیک در لایه های داخلی کیک نیز از انواع خرده شکلات استفاده می کنند . برخی دیگر از شکلات آب شده روی کیک استفاده می کنند که به کیک خیس شکلاتی معروف است .

چگونگی تهیه یک کیک تولد دخترانه شکلاتی شیک

با نگاهی به صفحات مختلف اینترنتی می توانید انواع عکس کیک تولد شکلاتی را ببینید . امروزه با گسترش ابزار شیرینی پزی بسیاری از افراد انواع کیک را می توانند به راحتی در منزل تهیه کنند . عکس کیک تولد شکلاتی می تواند ایده های خوبی در اختیار افراد قرار دهد . هم افرادی که در منزل کیک تهیه می کنند و هم افرادی که به عنوان شیرینی پز مشغول فعالیت هستند .

استفاده از شکلات برای اغلب افراد بسیار لذت بخش است و مختص به سن خاص و جنسیت خاصی نیست . هم پسرها و هم دخترها معمولا از خوردن یک کیک با طعم کاکائو به همراه قطعات ریز شکلات بسیار لذت می برند . اما تجربه نشان می دهد دخترها همانگونه که تمایل بیشتری به برگزاری جشن تولد دارند علاقه ی بیشتری به کیک تولد دخترانه کاکائویی نشان می دهند .

اگر به دنبال برگزاری یک جشن تولد با تم شکلاتی برای دختر خود هستید پیشنهاد می شود حتما یک کیک تولد دخترانه کاکائوی که مدل جدید داشته باشد . همچنین متناسب با تعداد مهمانان شما باشد برای او طراحی کنید . برای پیدا کردن یک کیک تولد دخترانه شکلاتی می تواند عکس های کیک تولد شکلاتی مختلف را ببینید . طرح مورد نظر خود و وزن آن را به کسی که در زمینه ی شیرینی پزی فعالیت می کند نشان دهید . او می تواند یک کیک تولد دخترانه کاکائوی که مورد رضایت شماست را تهیه کند و اینگونه شب تولد دختر خود را به یک شب شیرین تبدیل کنید .