کیک تولد دخترانه شیک و لاکچری

تعداد مطلب: 32

30 عکس کیک تولد دخترانه شیک و لاکچری با استفاده از مواد ساده

کیک تولد دخترانه یکی از مهمترین آیتم های تولد هر دختر است. کیک تولد معمولا از یک یا چند لایه کیک به همراه تزئینات مختلف تهیه می شود . کیک تولد دخترانه در جشن تولد ها به عنوان اصلی ترین پذیرایی استفاده می شود .

طبق بررسی مورخان کیک تولد ابتدا در یونان باستان و بعد از آن در کشور آلمان تهیه شد . یونانیان باستان یک نوع خوراک خوشمزه ی نان مانند را به شکل ماه درست می کردند و روی آن را شمع قرار می دادند به نشانه ی سپاس از خدایگان ماه . بعدها در کشور آلمان یک نوع خوراکی خاص تهیه شد که مردم در تولد فرزندانشان از آن به عنوان خوراک اصلی مهمانی استفاده می کردند . رفته رفته این امر گسترش پیدا کرد . این خوراکیها به شکل های مختلفی تزئین شدند و با ایجاد اسانس های مختلف طعم های مطلوبی برای آن ایجاد شد . البته ناگفته نماند در آن زمان ها کیک تنها مخصوص به طبقه ی مرفه جامعه بود و افراد فقیر امکان زیادی برای تهیه ی انواع کیک نداشتند .

امروزه جشن تولد به عنوان یک جشن مرسوم در تمامی خانواده ها برگزار می شود و خانواده ها سعی می کنند روز تولد همسر ، فرزندان و پدر و مادر خود را جشن گرفته و از انواع مدل کیک تولد در آن استفاده کنند .

روش های انتخاب مدل کیک تولد دخترانه شیک و لاکچری

در این بین جشن تولد برای دخترها از اهمیت بیشتری برخوردار است . خیلی از دخترها از چند روز قبل از تولد خود در حال  آمادگی برای برگزاری یک جشن خاص هستند .  در این بین انتخاب یک مدل کیک تولد دخترانه لاکچری به مراتب کار سختی خواهد بود .

خیلی از دختراها برای پیدا کردن مدل کیک تولد دخترانه لاکچری به سراغ دنیای مجازی می روند .

با استفاده از اینترنت به دنبال پیدا کردن عکس کیک تولد لاکچری می روند . خوشبختانه با پیشرفته شدن ابزار و امکانات آشپزی به کمک انواع خامه ، فوندانت ، باتر کریم و غیره و البته با در دسترس داشتن یک قناد حرفه ای می توان هر نوع از مدل کیک تولد دخترانه لاکچری که مورد پسند است را طراحی و تهیه کرد .

تنوع مدل و عکس کیک تولد دخترانه در دنیای مجازی بسیار زیاد است و احتمالا حین انتخاب دچار یک سردرگمی خواهید شد . بنابراین بد نیست به چند نکته توجه کنید .

اولین نکته در انتخاب عکس و مدل کیک تولد این است که حتما باید به علاقه ی فرزند خود توجه کنید . دخترها معمولا در مورد علایق خود بسیار سخن می گویند . اگر دختر شما به شخصیت خاص ، رنگ خاص و یا انیمیشن خاصی علاقه دارد به دنبال عکس کیک تولد دخترانه لاکچری بروید که از شخصیت یا رنگ مورد علاقه ی کودک شما در آن استفاده شده . سپس به سادگی عکس انتخاب شده را برای یک قناد حرفه ای ارسال کنید تا بتواند مدل کیک تولد دخترانه لاکچری مورد نظر شما را به سرعت آماده کند .