کیک تولد دخترانه شیک و لاکچری

تعداد مطلب: 32

30 عکس کیک تولد دخترانه شیک و لاکچری با استفاده از مواد ساده

کیک تولد یکی از مهمترین زبان اشتراک میان تمامی انسانهاست . کیک تولد معمولا از یک یا چند لایه کیک به همراه تزئینات مختلف تهیه می شود . کیک تولد در جشن تولد ها به عنوان اصلی ترین پذیرایی استفاده می شود .

طبق بررسی مورخان کیک تولد ابتدا در یونان باستان و بعد از آن در کشور آلمان تهیه شد . یونانیان باستان یک نوع خوراک خوشمزه ی نان مانند را به شکل ماه درست می کردند و روی آن را شمع قرار می دادند به نشانه ی سپاس از خدایگان ماه . بعدها در کشور آلمان یک نوع خوراکی خاص تهیه شد که مردم در تولد فرزندانشان از آن به عنوان خوراک اصلی مهمانی استفاده می کردند . رفته رفته این امر گسترش پیدا کرد . این خوراکیها به شکل های مختلفی تزئین شدند و با ایجاد اسانس های مختلف طعم های مطلوبی برای آن ایجاد شد . البته ناگفته نماند در آن زمان ها کیک تنها مخصوص به طبقه ی مرفه جامعه بود و افراد فقیر امکان زیادی برای تهیه ی انواع کیک نداشتند .

امروزه جشن تولد به عنوان یک جشن مرسوم در تمامی خانواده ها برگزار می شود و خانواده ها سعی می کنند روز تولد همسر ، فرزندان و پدر و مادر خود را جشن گرفته و از انواع مدل کیک تولد در آن استفاده کنند .

روش های انتخاب مدل کیک تولد دخترانه شیک و لاکچری

در این بین جشن تولد برای دخترها از اهمیت بیشتری برخوردار است . خیلی از دخترها از چند روز قبل از تولد خود در حال  آمادگی برای برگزاری یک جشن خاص هستند .  در این بین انتخاب یک مدل کیک تولد دخترانه لاکچری به مراتب کار سختی خواهد بود .

خیلی از دختراها برای پیدا کردن مدل کیک تولد دخترانه لاکچری به سراغ دنیای مجازی می روند .

با استفاده از اینترنت به دنبال پیدا کردن عکس کیک تولد دخترانه لاکچری می روند . خوشبختانه با پیشرفته شدن ابزار و امکانات آشپزی به کمک انواع خامه ، فوندانت ، باتر کریم و غیره و البته با در دسترس داشتن یک قناد حرفه ای می توان هر نوع از مدل کیک تولد دخترانه لاکچری که مورد پسند است را طراحی و تهیه کرد .

تنوع مدل و عکس کیک تولد دخترانه لاکچری در دنیای مجازی بسیار زیاد است و احتمالا حین انتخاب دچار یک سردرگمی خواهید شد . بنابراین بد نیست به چند نکته توجه کنید .

اولین نکته در انتخاب عکس و مدل کیک تولد این است که حتما باید به علاقه ی فرزند خود توجه کنید . دخترها معمولا در مورد علایق خود بسیار سخن می گویند . اگر دختر شما به شخصیت خاص ، رنگ خاص و یا انیمیشن خاصی علاقه دارد به دنبال عکس کیک تولد دخترانه لاکچری بروید که از شخصیت یا رنگ مورد علاقه ی کودک شما در آن استفاده شده . سپس به سادگی عکس انتخاب شده را برای یک قناد حرفه ای ارسال کنید تا بتواند مدل کیک تولد دخترانه لاکچری مورد نظر شما را به سرعت آماده کند .