کیک تولد دخترانه صورتی

تعداد مطلب: 34

30 طرح جدید و جذاب کیک تولد دخترانه صورتی

صورتی یک رنگ کاملا دخترانه است . ریشه ی این جمله به برخی اصول روانشناسی بر می گردد . اینکه چرا اغلب دخترها علاقه ی افراطی به رنگ صورتی دارند خود بحث پیچیده ایی است .

برخی علت این امر را نتیجه ی القائات والدین می دانند . کودک دختری که هنوز به دنیا نیامده اتاق و وسایل او تنها با تم رنگ صورتی تهیه می شود ، یا زمانی که یک دختر لباس صورتی می پوشد بیشتر مورد تعریف و تمجید قرار می گیرد .

برخی از روانشاناسان علت این امر را در تشخیص رنگ بالا در خانمها می دانند . این امر باعث می شود رنگ صورتی برای آنها جذابیت بیشتری داشته باشد . به هر صورت رنگ صورتی به اندازه ای برای دخترها جذابیت دارد که دوست دارند در تمامی وسایل و ابزار زندگی شخصیشان از این رنگ استفاده کنند .

اوج استفاده از این رنگ برای دخترها در زمان تولد آنهاست . تقریبا همه ی دخترها دوست دارند در روز تولد خود یک جشن زیبا را تجربه کنند و یک پرنسس باشند . استفاده از تم صورتی در این زمان بسیار شایع است .

تم تولد صورتی با یک لباس پرنسسی صورتی و یک کیک تولد دخترانه صورتی می تواند برای دخترها بسیار رویایی باشد .

اصول ساده در جذاب کردن کیک تولد دخترانه صورتی

می توان از کیک تولد دخترانه صورتی به عنوان پایه استفاده کرد . تزئین کردن این مدل کیک با گل و شکوفه بسیار خاص و دوست داشتنی است .

اگر دختر شما به حوزه ی خاصی توجه نشان می دهد ، حتما در مدل کیک تولد دخترانه صورتی از آن استفاده کنید . برای مثال اگر به ورزش خاصی مثل بسکتبال علاقه دارد می توانید در مدل کیک تولد دخترانه صورتی از یک توپ بسکتبال نیز استفاده کنید .

اگر به شخصیت کارتنی خاصی علاقه نشان می دهد می توانید از تم این شخصیت کارتنی در مدل کیک تولد دخترانه صورتی او استفاده کنید .

به هر صورت استفاده کردن از یک تم صورتی در جشن تولد دخترانه به شاداب و با نشاط بودن فضای مهمانی بسیار کمک خواهد کرد .

برخی ترجیح می دهند در تولد خود از ترکیب دو رنگ استفاده کنند . یکی از رنگهایی که باعث جلوه دادن به رنگ صورتی می شود رنگ سفید است . تهیه ی کیک سفید صورتی می تواند ایده ای ناب در خاص نشان دادن کیک تولد باشد .

لازم نیست در مدل کیک سفید و صورتی خود بیش از اندازه از رنگ سفید استفاده کنید . مثلا قرار دادن یک گل سفید روی کیک تولد و یا یک پرنسس با لباس سفید می تواند جالب باشد .

بد نیست برای تهیه ی کیک تولد دختر خود حتما از نظر خود او کمک بگیرید . تهیه ی یک مدل کیک تولد دخترانه صورتی خیلی هم کار سختی نیست فقط کافی است سری به انواع شیرینی فروشی های شهر بزنید . یا با کمک گرفتن از عکس کیک در فضای مجازی ، تصویر یک کیک سفید صورتی مناسب را پیدا کرده آنرا در اختیار یک شیرینی پز قرار دهید . تا مطابق با سلیقه ی شما یک کیک تولد مناسب تهیه کند .