کیک تولد دخترانه طلایی

تعداد مطلب: 36

تم پرنسسی و کیک تولد دخترانه طلایی

کیک های تولد یکی از لذیذترین دسر هایی است که همه دوست دارند آنرا میل کنند . کیک تولد در جشن تولدها ، جشن های نامزدی ، عقد و عروسی ، جشن های آئینی و دیگر جشن های مرسوم استفاده می شود . بسته به نوع جشن و تعداد میهمانان شکل و شمایل و اندازه ی کیک متفاوت است .

در کیک تولد اغلب از یک کیک با طعم ساده به عنوان پایه و خامه و فوندانت به عنوان روکش و تزئین رویی آن استفاده می شود . گاهی از پایه ی کیک های شکلاتی یا میوه ای هم استفاده می شود که بسته به ذائقه ی افراد متفاوت هستند . روکش خامه ای طرفدار بیشتری نسبت به روکش خمیر فوندانت دارد . چرا که خامه ای بودن کیک خوشمزه تر و لذیذ تر از فوندانت است . اما باعث سنگین تر و پرچرب شدن کیک می شود .

از روکش فوندانت برای کیک هایی که شکل و شمایل خاص نیاز دارد استفاده می شود . فوندانت از نوعی خمیر تهیه می شود و به وسیله ی اغلب رنگهای طبیعی می توان طیف های متفاوتی برای آن ایجاد کرد .

در گذشته برگزاری یک جشن تولد اغلب برای کودکان اتفاق می افتاد . به دلیل هزینه بر بودن آن فقط خانواده های طبقه ی مرفه قادر به برگزاری این جشن بودند . اما امروزه اغلب خانواده ها در سال یک جشن تولد برگزار می کنند . این جشن می تواند برای کودکان و یا حتی افراد بزرگسال نیز برگزار شود .

دخترها بیش از پسرها تمایل به برگزاری جشن تولد دارند . هراندازه این جشن لاکچری تر و خاص تر برگزار شود برای دخترها مطلوب تر است .

انتخاب تم طلایی برای این قشر از افراد یک انتخاب خاص خواهد بود . کیک تولد دخترانه طلایی یک کیک جدید و همه پسند است که معمولا مورد پسند دختر خانم هاست .

کیک تولد دخترانه طلایی و ترکیب با تم مشکی

کیک تاج طلایی یک کیک با تم پرنسسی است . این کیک می تواند برای دخترها بسیار هیجان انگیز و خاص باشد . کیک تاج طلایی از دسته کیک های فانتزی است که مربوط به سن خاصی نیست و می توان برای تمام دختران در رده های سنی مختلف استفاده کرد .

البته برای تهیه ی کیک تاج طلایی معمولا باید از خمیر فوندانت برای شکل گیری تاج استفاده کنید تا بتوان یک کیک تمیز و شیک تهیه کرد .

برخی از دختر خانم ها برای هرچه زیبا تر و پر جلوه تر شدن کیک خود از ترکیب یک رنگ دیگر با رنگ طلایی استفاده می کنند . برای مثال ترکیب رنگ مشکی با طلایی و همچنین سفید با طلایی می تواند انتخاب عالی باشد .

در این بین انتخاب یک کیک تولد دخترانه مشکی طلایی انتخاب فوق العاده ای است . رنگ مشکی طلایی معمولا مورد پسند همه ی سلیقه هاست و محدودیت سنی خاصی ندارد .  تهیه ی یک تم مشکی و طلایی و انتخاب یک کیک تولد دخترانه مشکی طلایی می تواند یک جشن منحصر به فرد برای شما رقم بزند .

اگر دختر شما نیز مانند بسیاری از دخترها به پرنسس شدن علاقه مند است می توانید برای برگزاری یک جشن تولد خاص از تم تولد تاج استفاده کنید . کنار استفاده از تزئینات دیواری می توانید از یک کیک تاج طلایی که از پایه کیک تولد دخترانه مشکی طلایی تشکیل شده استفاده کنید و یک جشن تولد عالی برای او به ارمغان بیاورید .