کیک تولد دخترانه عروسکی

تعداد مطلب: 35

جدید ترین مدل کیک تولد دخترانه عروسکی برای جشن تولدهای شما

عروسک های پرنسس شخصیت بسیار محبوب دخترها هستند . عروسک هایی که لباس های زیبا و دامن های پفی آنها بسیار جلوه می کنند . خیلی از دخترها دوست دارند خودشان را شبیه یک پرنسس زیبا ببینند . لباس هایی زیبا با دامنهای بزرگ پفی . تم رنگ لباس این پرنسسها اغلب رنگهای مورد علاقه ی دخترها یعنی صورتی ، قرمز و سفید است .

دخترها معمولا بیش از پسرها علاقه مند به خودنمایی هستند . به همین دلیل در سال حتما یک جشن تولد برای دخترها برگزار می شود . گاهی جشن های دیگر مانند جشن تکلیف ، جشن فارغ التحصیلی و غیره نیز به جشن تولد اضافه می شود .

دخترها معمولا برای برگزاری این نوع جشن ها از چند روز قبل تدارک می بینند . انتخاب تم تولد و همچنین طرح کیک تولد از اقدامات اولیه ی برگزاری این گونه جشنهاست .

انتخاب تم تولد عروسکی یکی از پرطرفدار ترین تم های تولد میان دخترهاست . انتخاب کیک تولد دخترانه عروسکی هماهنگ با تم ، بیشتر مورد پسند دخترها خواهد بود .

امروزه استفاده از پرنسس های عروسکی که با عنوان عروسک باربی نیز شناخته می شوند در تزئین کیک تولد در تمام دنیا مرسوم شده است .

بهترین راه تهیه ی یک کیک تولد دخترانه عروسکی لاکچری

برای تهیه ی یک کیک تولد باربی از یک عروسک باربی ساده استفاده می شود . به این صورت که آنرا روی یک کیک پایه ی ساده قرار می دهند . از کیک به عنوان دامن عروسک استفاده می کنند .

تزئین دامن عروسک معمولا به شکل های مختلفی انجام می شود . در برخی از عکس های کیک تولد دخترانه عروسکی ایده های جالبی برای تزئین کیک تولد باربی دیده می شود .

در برخی از عکس های کیک تولد دخترانه عروسکی از تزئینات خامه برای دامن عروسک استفاده می شود . در برخی دیگر با استفاده از خمیر فوندانت می توان حالت زیبایی برای دامن عروسک ایجاد کرد .

البته به طور کلی تزئین کیک تولد باربی به وسیله ی فوندانت جلوه و زیبایی بیشتری نسبت به خامه دارد . اما نکته ی مهم این است که معمولا استفاده از خامه در تهیه ی کیک پرطرفدار تر از فوندانت و دیگر مواد تزئین کیک است . افراد بیشتر ترجیح می دهند به جای خوردن خمیر فوندانت ، از خوردن کیک خامه ای لذت ببرند .

چنانچه می خواهید کیک تولد دخترانه عروسکی خود را با طرح خاص و لاکچری تهیه کنید بهتر است عکس کیک تولد دخترانه عروسکی را که به نظر شما از هر لحاظ مناسب با مهمانی و افراد حاضر در آن است انتخاب کنید . از یک قناد یا شیرینی فروش که به کار خود تسلط داشته باشد بخواهید کیک تولد باربی مورد نظر شما را تهیه کند . حتما قبل از هر گونه سفارش از دختر خود بخواهید در مورد کیک تولد خود اظهار نظر کند تا بتوانید بهترین انتخاب را برای جشن تولد او داشته باشید .