کیک تولد دخترانه قلب

تعداد مطلب: 28

جدیدترین مدل تزئین کیک تولد دخترانه قلب

سالیان سال است از مهمترین جشن های هر خانواده در سراسر دنیا ، جشن سالروز تولد است . برگزاری جشن تولد جنسیت خاصی نمی شناسد چه دختر و یا پسر علاقه مند به برگزاری یک جشن تولد خوب در سال هستند . همچنین برگزاری جشن تولد سن و سال مشخصی هم ندارد . البته کودکان و یا نوجوانان علاقه ی بیشتری به برگزاری جشن تولد دارند .

یکی از اساسی ترین نکات در هر جشن تولدی طرح و مدل کیک تولد است .

یکی از پرطرفدار ترین شکل های پایه برای کیک تولد ، در کنار طرحهای مرسوم دایره ، مستطیل و مربع کیک دخترانه قلب است .  مدل کیک تولد قلب به توجه به شکل شمایل متفاوت خود نه تنها در جشن تولد بلکه می تواند در یک جشن سالگرد ازدواج و یا جشن های عاشقانه استفاده شود . در واقع چنانچه بخواهید حس علاقه و دوست داشتن خود را به کسی نشان دهید می توان از این قالب کیک استفاده کنید .

ابتدا برای داخل کیک تولد دخترانه قلب می توانید از خوراکیهای متنوع و متفاوت ماننده خرده های شکلات یا میوه استفاده کنید . همچنین استفاده از خامه در رنگ های مختلف می تواند جالب و خاص باشد .

درسطح رویه ی مدل کیک تولد قلب می توان از انواع شکلات ها به عنوان تزئینات استفاده کرد . قرار دادن گلهای طبیعی ، گلهای خامه ای و یا فوندانت می تواند به رمانتیک بودن این مدل کیک اضافه کند .

چنانچه سن شخص مورد نظر شما کم است می توانید از پارامترهای مختلف بر اساس سلیقه ی او روی مدل کیک تولد قلب استفاده کنید . برای مثال از شخصیت های فانتزی و یا اسباب بازی های خاص می توان استفاده کرد .

استفاده از رنگ های طلایی و یا رنگ های متضاد با رنگ رویه ی کیک نیز می تواند به چشمگیر بودن کیک کمک کند .

مهمترین نکات در سفارش یک کیک تولد دخترانه قلب

قبل از سفارش کیک تولد لازم است پارامترهای مهم دیگری را نیز بررسی کنید .

بر اساس مقدار هزینه مورد نظر : بهتر است میزان هزینه ای که تصمیم دارید برای کیک مصرف شود را مشخص کنید تا زمان سفارش کیک دچار مشکل نشوید .

بر اساس تعداد میهمانان : هر اندازه تعداد میهمانان شما بیشتر باشد باید از یک مدل کیک تولد قلب بزرگتر استفاده کنید . همچنین استفاده از مدل کیک تولد قلب چند طبقه نیز می تواند یک پیشنهاد هیجان انگیز باشد .

در نهایت می توانید به سراغ شیرینی فروشی مورد نظر خود در شهر بروید و از او بخواهید عکس کیک تولد قلب را در آلبوم کیک های خود به شما نشان بدهد . همچنین در برخی سایت ها به خصوص اینستاگرام می توانید عکس های کیک تولد قلب با شمایل متنوع و متفاوت پیدا کنید .

معمولا در اغلب عکسهای کیک تولد قلب ، یک کیک کوچک با تزئینات ساده خواهید دید . چنانچه این طراحی و تزئینات نتواند تمام نیاز های شما را برآورده سازد می توانید به سراغ یک شیرینی پز ماهر بروید ، مدل کیک تولد قلب را به او سفارش دهید . این کار باعث می شود کیک مورد نیاز شما که از هر نظر مطابق سلیقه ی  شماست برای تولد دختر خود تهیه کنید .