کیک تولد دخترانه کیتی

تعداد مطلب: 20

کیک تولد دخترانه کیتی با انواع طرح های رویایی

یکی از مهمترین جشن هایی که در سال برای همه ی ما انسانها مهم است برگزاری جشن سالروز تولد است . برگزاری یک جشن تولد نه سن و سال خاصی می شناسد و نه جنسیت خاصی  . همه ی ما دوست داریم در روز تولد توسط اطرافیان غافلگیر شویم .

در این میان دخترخانمها بیش از سایرین به این جشن اهمیت می دهد . به طوری که ممکن است از مدتها قبل برای برگزاری یک جشن تولد خوب مقدمه چینی کنند .

یکی از مهمترین ارکان برگزاری یک جشن تولد خوب داشتن یک کیک تولد است . والدین سعی می کنند در روز تولد دختر خود از تم تولدی بهره ببرند که بیش از همه مورد علاقه ی دخترشان باشد .

برای مثال بعضی از دخترها به رنگ خاصی علاقه مند هستند . برخی دیگر از دخترها تم اسپرت را دوست دارند و کیک تولد اسپرت را بیشتر می پسندند . گاهی هم یک کیک فانتزی می تواند مورد علاقه ی یک دختر خانم باشد .

کیک تولد دخترانه کیتی یک هدیه برای تولد دخترکوچولوی شما

اکثر دختر خانمها به برخی شخصیت های فانتزی و کارتنی علاقه ی بیشتری نشان می دهند . یکی از این شخصیت ها کیتی است . کیتی نام یک شخصیت گربه ای کارتنی است . او اولین بار توسط چینی ها طراحی شد . داستان طراحی شخصیت کیتی هم جذابیت خاص خود را دارد . طراحی کیتی مربوط به یک مادر چینی است . او کیک کیتی را به خاطر فرزند دختر خود که از بیماری سرطان دهان به شدت رنج می برد طراحی می کند .

حالا شخصیت کیتی و عروسک های او در بین دخترها در سنین مختلف به عنوان سمبلی از یک گربه ی دوست داشتنی که اغلب کارهای خوب انجام میدهد معرفی می شود . خیلی از افراد دوست دارند از کیک تولد دخترانه کیتی به عنوان دسر پذیرایی در روز تولد خود استفاده کنند .

کیک تولد دخترانه کیتی طرح های بسیار متفاوتی دارد که هرکس بنا به سلیقه و بودجه ی خود آنرا تهیه می کند .

برای تهیه ی یک کیک بااین شکل می توانید عکس کیک تولد دخترانه کیتی را از قنادیهای بزرگ بخواهید که در اختیار شما قرار بدهند . اگر عکسهای موجود در قنادیها نتوانست انتظارات شما را برآورده کند ، می توانید از عکس کیک تولد دخترانه کیتی که در اینستاگرام موجود است استفاده کنید . عکس های موجود در اینستاگرام معمولا جدید و به روز هستند . بنابر این شما می توانید یک مدل کیک تولد کیتی جدید که کاملا مورد سلیقه ی شماست را انتخاب کرده و از روی آن یک کیک خوب تهیه کنید .

البته عکس های کیک تولد دخترانه کیتی بسیار زیاد و متنوع است . برخی از کیک ها از فوندانت تهیه شده اند برخی دیگر کیک خامه ایی هستند . برخی از کیک تولد کیتی جدید از ترکیب خامه و فوندانت هستند . اخیرا با ماهر شدن قنادها خود عروسک کیتی به شکل ایستاده نیز به عنوان کیک طراحی می شود . تهیه ی این مدل کیک تولد دخترانه کیتی بسیار هیجان انگیز است و می تواند دخترها را واقعا غافلگیر و خوشحال کند .