کیک تولد دخترانه گل

تعداد مطلب: 39

مدل های تزئین کیک تولد دخترانه گل

کیک های تولد گل از جمله کیک هایی است که می تواند در انواع مراسمات و جشنها استفاده شود . اصولا استفاده از گل روی کیک نشان از عشق و دوست داشتن دارد .

ویژه ترین جشن در سال جشن تولد است . جشن تولد یکی از مهمترین روزهای زندگی همه ی انسانها در دنیاست . تهیه ی یک کیک تولد مناسب در آن روز و پذیرایی مهمانان با آن جزو اصول مهم یک جشن تولد است .

در میان اکثر رده های سنی دختران بیش از سایرین از داشتن یک مهمانی تولد خوب لذت می برند . خیلی از دخترها برای روز تولد خود از کیک تولد دخترانه گل استفاده می کنند .

اصولا کیک تولد دخترانه گل ، یا به وسیله ی گلهای خامه ای ، گلهای با خمیر فوندانت و یا گل طبیعی  تزئین می شوند . در این میان کیک تولد گل طبیعی از طرفداران بیشتری برخوردار است . کیک تولد گل طبیعی از جمله کیک هایی است که می توان برای دختر ، همسر و یا مادرتان سفارش دهید . چرا که هر نوع سلیقه ای از دیدن آن لذت خواهد برد . و طراوت و نشاط بسیار زیادی در فضا ایجاد می کنند . علاوه بر این گلهای طبیعی وزن بسیار کمتری به نسبت گلهای خامه ای یا فوندانت دارند . و هزینه ی کمتری خواهند داشت . تنها باید جوانب احتیاط در بدون سم و آفت بودن گل را بررسی کرد . سپس در تزئین کیک استفاده نمود .

اهمیت تهیه ی یک کیک تولد دخترانه گل

باید به این نکته نیز اشاره کنیم که با خرید یک کیک تولد گل طبیعی می توانید با یک تیر دو نشان بزنید . هم گل هدیه بدهید و هم کیک تولد تهیه کنید . همچنین تزئین کیک با گل طبیعی چندان هم کار سختی نیست .

چند روز قبل از روز تولد دختران ابتدا رنگ مورد نظر او را جویا شوید . شما می توانید از این رنگ به عنوان رنگ پایه ی کیک تولد او استفاده کنید . برای طراحی گل آرایی روی کیک می توانید از طریق فضای مجازی عکس کیک گل مورد نظر خود را بیابید . و با کمی خلاقیت ایده ها و تزئینات جالبی ایجاد کنید .

معمولا عکس های کیک گل تنوع بسیار بالایی دارند . و از گل آرایی خاصی بهره می برند .

در تهیه ی کیک تولد گل طبیعی می توانید از یک نوع رنگ استفاده کنید یا مانند عکس های کیک گل بر روی فضای مجازی از مدل ها و گل های متنوعی کمک بگیرید .

اما برخی از دخترها دوست دارند گل روی کیک تولدشان را هم بتوانند میل کنند . برای این کار باز هم می توان به سراغ عکس کیک گل رفت . در بسیاری از موارد گل های روی کیک تولد از خامه و یا فوندانت هستند که شاید زیبایی کیک تولد گل طبیعی را نداشته باشند . اما به عنوان یک گل خوراکی ایده های خوبی هستند . انواع ماسوره های خامه کشی می تواند کمک خوبی برای طراحی گل روی کیک باشد .